Menu

Týdenní nabídka

 

Vaříme českou i mezinárodní kuchyni, vždy z čerstvých a prověřených surovin. Aktivně spolupracujeme s drobnými farmáři v okolí, využíváme vlastní bylinkovou zahrádku a postupně získáváme i kontakty na soukromé farmáře v zahraničí. Nespokojíme se s průměrem, hledáme pro Vás vždy to nejlepší.

O kvalitě naší kuchyně zajisté svědčí i to, že již 5.rokem zajišťujeme kompletní stravování pro několik soukromých školek, které se nechtěli spokojit s klasickou školní stravou.

Nabídka jídel je rozmanitá. Stálý jídelní lístek obsahuje převážně českou klasiku. Vybírat však můžete z jídel z naší nabídkové tabule, kterou upravujeme denně dle nabídky od našich farmářů.  Připravení jsme i na rychlé obědy ve všední dny za příznivou cenu.

Na zrenovovaném veteránovi značky Faema Vám připravíme espresso, jak se sluší a patří. Přestože naše káva není značková, budete se na ni rádi vracet, necháváme si ji totiž míchat a pražit přímo na míru.  Umíme Vám tak říct nejen původ a přesné složení kávy, ale také třeba datum pražení.

Týdenní nabídka se podává od 12:00 do 15:00

Menu

Stálá nabídka

Vážení hosté

Objednávky jídel obsluha přijímá do 22.00. Poloviční porce bude účtována jako 60 % ceny z celého jídla.

Akceptujeme platbu stravenkami v souladu s pravidly pro jejich používání. Po předchozí dohodě s obsluhou je možné hotovostně platit i v jiných měnách konvertibilních s českou korunou. Akceptujeme platební karty. Smluvní ceny.

Nabízíme též možnost pořádání rodinných oslav, svateb a rautů pro uzavřené společnosti. V letní sezóně grilování na zahrádce.

Platnost od: 1. 5. 2013

Nápoje

Nápoje